| ingerash_1981 a întrebat:

Am mai pus o intrebare asemanatoare. dar s`a mai schimbat ceva de atunci.Am impresia ca baiatul pe care il plac o place pe prietena mea. El ma cam evita.Inainte ma suna mereu sa ies afara, ma lua in brate.si acum zici ca nu ne cunoastemcrying. Si cum am mai zis. le vorbeste prietenelor mele despre mine(cateodata). si acum nu mai stiu ce sa cred. Ce fac? sunt disperataaa. Si odata a pus la av o poza cu prietena mea numai ca sa ma faca geloasa.Si cand ne intalnim nici buna nu zice, da se uita la mine >frumos.8-. ce faaaaaaac?

4 răspunsuri:
| PuFuLeThE_9988 a răspuns:

Pai poate cineva a spus ceva de tine cum ca ai avea prieten sau ceva de genul... poate ar trebui pur si simplu sa vorbesti cu el, i-ati inima in dinti si spune-i

| Mihai7best a răspuns:

Ii dai 2 palme si il intrebi ca de ce se comporta asa happy

| Donald_7890 a răspuns:

Incearca sa-l te intalnesti cu el sa vorbiti sa stii clar ce ai de facut. Daca simti ca el mai tine la tinr incerci sa duci relatia mai departe cat se mai poate. Daca nu, va despartiti si fii indiferenta cu el dupa daca se mai baga`n seama.

| SperanteSpulberate a răspuns:

Poi baiatul asta te conduce de nas, vrea sa fii inebunita dupa el si vad ca reuseste! Eu zic sa te comporti la fel de indiferenta ca el fata de tine! De ce nu ii dai sa beie aceeasi apa ce iti da si tie?! Tie frica sa nu il pierzi sau ceva de genu, dar lui nu e frica sa te piarda, uite, el se joaca cu tine, pentru ca daca te-ar fi placut atunci nu ar fi facut gesturile aceste stupide si copilaresti! Sa ai parte de iubire!
Bafta si Craciun Fericit!