| mariaaaa18 a întrebat:

Am mai pus o întrebare, însă situația e mai diferită puțin. Am aproape 2 ani cu iubitul meu, și de ceva timp într-adevăr erecția lui cedează în timpul actului. În schimb când îi ofer oral, sau cu mâna, sau dacă el îmi oferă erecția îi e încă acolo. Timp de o lună am avut niște certuri pe tema aceasta, cum că eu mi-aș dori să o facem mai des ( mie uneori mi se pare că el caută un moment perfect iar eu nu consider că trebuie să existe unul mai ales în intimitate). Și când l-am întrebat de problema lui cu erecția în act mi-a spus că el consideră că e de la faptul că eu m-am plâns. Și a fost la fel când am încercat afrodisiac, lui nu i-a plăcut efectul ( zicea că îi amorțea zona aceea și că nu se simțea bine). Nu vrem viagara, am nevoie doar de niște sfaturi. Când încerc să fiu sexy pentru el cu gesturi și altele nu se prinde.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Inseamna ca nu va potriviti deloc, iti trebuie altceva, lasa l si cauta ti pe altcineva care te va satisface, ăsta nu este capabil. Tu ce varsta ai?

| Marius22222222222 a răspuns:

Da la oral nu face nazuri?

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Mergi cu el la psiholog, ca nu stim noi aici ce problema are el.
Poate are amanta si cu aia e batos tot timpul.
Faceti terapie de cuplu.

| mihai69 a răspuns:

Cum am spus: omul trebuie să meargă la medic.
Urolog, psiholog etc.