| Monica_7453 a întrebat:

Am mai pus o intrebare legata de chestia asta. Dar, de ce credeti ca la baiat este placerea mai mare, si nu la fata in timpul unui act sexual?!

Răspuns Câştigător
| answer a răspuns:

Depinde de cat este baiatul de interesat ca partenera lui de sex sa fie satisfacuta! Sunt unii care se gandesc doar la ei, iar asta duce inevitabil la o placere mai mare a baiatului! Parerea mea e ca atunci cand exista si sentimente, de cele mai multe ori ambii parteneri se simt bine si ajung sa aiba amandoi in acelasi timp orgasm!

6 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

MMM.
Din cate am auzit placerea mai mare ar fi la fata in timpul actului sexual.
Dar la baiat e atunci cand termina.E si pe parcursul actului dar nu la fel ca la fete.
Acum nu stiu ce sa zicthinking
Baietii cred ca sunt mai in masura sa raspunda

| liviu42 a răspuns:

Placerea este de ambele parti in momentul in care se ajunge la orgasm.

| candora a răspuns:

Unde ai auzit tu acest lucru? Esteplacere (si foarte mare) la ambii parteneri, doar daca partenerul nu-i experimentat si nu stie cum sa se comporte atunci partenera poate ramine in minus. Insa o relatie de dragoste nu gasesti o balanta dezechilibrata happy

| chelie91ptm a răspuns:

Ca sa intrebi tu

| Vali87 a răspuns:

De regula da, la baiat placerea este mai mare decat la fete. La acestea placerea depinde si de baiat care trebuie sa fie tandru sa ii cunoasca zonele erogene ale fetei sa i le stimuleze. Totodata fata trebuie sa fie relaxata sa nu fie incordata si sa se simta bine in pielea ei, sa nu se simta rusinata de corpul ei, chiar si lucrul asta e important. Daca lucrurile astea nu se intampla atunci exista mari sanse ca fata sa nu simta placere si totodata sa nu aiba orgasm.
In ceea ce ii priveste pe baieti, la acestia lucrurile sunt mult mai simple. Scuza-ma ca sunt asa direct dar ei penetreaza un vagin dau inainte si inapoi cateva minute si ajung la orgasm indiferent de starea lor emotionala. Si tot odata in timpul actului intim simt de asemenea o placere mare.

Sper ca te-am lamurit.

Bafta!

| Monica_7453 explică:

Chelie91ptm a răspuns:
Ca sa intrebi tu

Unde gasesti glume asa bune? am ras cu lacrimi.