| Emilia7777 a întrebat:

Am mai zis ca soțul meu are o problemă sexuală nu I se mai scoală și i-am zis să meargă la medic dar nu vrea.Ce pot face? singura soluție e să îl înșel pentru ca eu vreau sex

18 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da-i pace pana se satura singur sa fie inutil si va ajunge la medic.
Intre timp... cumpara-ti un penis electric de la sexshopp-urile online, alea nu au probleme nici de sculat si nici de rezistat, pana nu-ti obtin un orgasm vaginal happy

| Madaxo97 a răspuns:

Folosiți pastile pentru potență, dacă nici din alea nu vrea, atunci ori il înșeli ori divorț mai bine.

| Cipi1212 a răspuns:

Se poate trăi și fără sex.

| Giulia911 a răspuns:

Ce iubire e între voi...

| Mădăd26 a răspuns:

Unii de mai jos sunt mai cretini si mai josnici decat dumneavoastra. Majoritatea barbatilor au impresia ca noi ca femei suntem proprietatea lor si indiferent ce se intampla ramanem langa ei la infinit,asta este o imbecilitate la fel ca si cei care gandesc asa. Chiar si cei de mai jos au impresia ca asa se "cuvine" pentru o femeie care iubeste si isi respecta si dorește binele partenerului. Dar de ce nu ne gandim ca acelasi lucru ar trebui să facă si partenerul dumneavoastră? Din moment ce ati incercat o data, de doua ori, de trei si a constatat ca indiferent din ce motiv are o problema din punct de vedere sexual si stie ca acest lucru va lipseste mult si va creeaza disconfort, un barbat la fel de bine care iubeste si se gandeste la femeia lui se duce si se trateaza, nu sta cu durere în cot motivând ca nu vrea la medic. Daca va iubeste si respecta placerile trupesti si totodata omenesti va merge la medic daca nu inseamna ca isi merita soarta chiar si sa il parasiti.

| aizen0567 a răspuns (pentru Mădăd26):

Dacă situația ar fi fost inversă lucrurile ar fi fost diferit l ai fi jignit în toate felurile cum cè e un bou,cretin,jegos,că nu o înțelege și nu știe prin ce trece,că și dorește doar sex și că nu știe ce e aia iubire,dar mă întreb tu realizezi că oamenii ăștia sunt căsătoriți nu iubiți,poliamoroși,openrelationship alte prostii și nimeni nu se căsătorește după ochi dulci,au trecut prin multe până s-au hotărât să se căsătorească,au făcut un legământ în biserică față de Dumnezeu și rude,prieteni,familie etc,ar fi josnic să îl inșele dintr un lucru atât de banal,de ce s au mai căsătorit până la urmă(amândoi să fie acolo pentru celălalt la greu,mereu bine că ți ai răspuns singură aici),pe centură ți ai fi îndeplinit nevoile și pe bani,fără resentimente că văd ca și aici lipsesc și la tine la fel,iar tu ești mai josnică și nesimțită deoarece comentezi ai un caracter pare că uneori nu aveți nici educație nici moral, în loc să o sfătuiești sa și convingă bărbatul să viziteze un medic și să lase rușinea la o parte comentezi pe degeaba, dacă au copii? le strica soarta din cauza egoismului si lacomiei personale? nu știi ce e aia iubire, dar pe lângă mă întreb oare dacă soțul tău ar fi murit ai fost trista ca nu mai ai pe cine să te f, sau că ți a pierit o persoană iubită

| Mădăd26 a răspuns (pentru aizen0567):

Ori esti prost,ori imbecil la fel ca multi altii. Nu stiu ce ai citit tu din comentariul dat de mine dar se pare ca ai sustras numai ce ai vrut. In nici-un cuvant si propozitie nu am spus nimic de înselat unul la mana si doi la mana abia la sfarsit de tot am spus ca daca refuza sa mearga la medic in repetate randuri atunci îsi merita soarta de a fi parasit. Fac ceva pe legamantul tuturor atata timp cat barbatii nu vor sa ridice un deget pentru partenerea de langa ei,ai o problema,o rezolvi,nu stai să iti plangi de mila si sa te astepti ca femeia sa te suporte ca fiind incapabil doar pentru ca esti cretin si nu vrei sa mergi la medic sa te tratezi. Aici nu e vorba de accidente, boli incurabile, paralizie sau alte lucruri pentru care orice femeie cu suflet ar intelege si ar ramane langa partener. Bine ca sunt eu panarama, multi isi doresc o panarama ca mine stai linistit, cei ca tine raman doar cu comentariile de 2 lei si jignirile.

| aizen0567 a răspuns (pentru Mădăd26):

Nu tin sa te fi jignit și nu mi poți asupri sau dovedi greșit punctul de vedere dacă situație ar fi fost la ea feminismul ar fi sărit în acțiune și comportamentul nu ar mai fi fost așa delăsător,același lucru și pentru tine tu ai citit doar ce ai vrut nu am făcut nicio asumptie despre înșelat la adresa ta, ci doar ți am reproșat faptul ca nu înțelegi ce înseamnă iubirea și ca ar trebui s o știi în relație nu e vorba de o ceartă sau o bătaie, nu sari imedia la faptul ca își plânge de milă etc poate e ceva deranjant poate e ceva din cauza stresului sau dintr un punct de vedere financiar, poate ca e o diferență dintre paralizie dar perspectiva e aceeași răbdare și incurajare pentru a schimba situația nu sărituri la gât că, el e de vină și nu mai știu ce, pana la urma recitește comentariul tu ești cea ilogica cu temperament și jignituri de 2 lei

| aizen0567 a răspuns (pentru Mădăd26):

În fine nu mai am nevoie de nici un alt argument cu tine, ești doar o feminista infocata, te las în pace în gândirea ta idioata și negativitatile tale

| tunoi88 a răspuns:

Emilia7777 scrie mi in privat si iti spun eu ce sa ii dai sotului tau.

| aizen0567 a răspuns:

Poți sa mi dai report la coment tot panarama rămâi

| aizen0567 a răspuns:

De ce te ai mai căsătorit dacă lași o inconveniență să ți afecteze modul de gândire? amintește ți ca ai făcut un legământ în biserică doar te înjosești pe tine însăți iar faza cu medicul e deoarece îi e rușine fă într-un fel să l încurajezi

| ionut0027 a răspuns:

Ai incercat sa ii faci oral?

| ionut0027 a răspuns:

Sau pana ce isi revine te poti masturba langa el...

| DobrescuMatei a răspuns:

Nu este singura solutie sa il inseli. Daca chiar il iubesti si nu vrei sa il inseli iti poti cumpara jucarii sexuale

| Lubeni??38900 a răspuns:

Daca nu i se mai scoala singura soluție este să mergeți la medic,acolo veți rezolva problema. Daca tot nu vrea ii Spui în față, eu nu pot sa mai stau cu tine daca nu facem sex, ce e asta? Sexul contează foarte mult într-o căsnicie, este ceva frumos, este iubire. Serios acum cine ar sta într-o căsnicie anii de zile fara sex? Îți spun eu că nimeni.