| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Imi place foarte mult de cineva, dar problema este ca niciodata nu am vorbit cu acea persoana ..practic nici nu cred ca stie cine sunt ( cred ca ma stie foarte putin din vedere, ca suntem la acelasi liceu )
As vrea sa imi dati niste idei. ceva cum sa vorbesc cu anumita persoana pe facebook de exemplu.
Un motiv pentru care o pot baga in seama ca nu pot sa ii zic pur si simplu buna imi pare bine de cunostinta si chestii din astea.
Vreau ceva.un pretext sau ceva de genu ca dupa sa dezvoltam discutia ..sau nu stiu
Funda si voturi :*

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Against a răspuns:

Daca iti da like la vreo poza, ii poti multumi pentru like`uri...sau daca sta prea mult pe fb, ai putea sa il abordezi cu replica, gen "ce`ti mai place facebook-ul" laughing

| DOARoVIATA a răspuns:

Sa inteleg ca iti place doar aspectul lui fizic. fa cunostinta cu el printr-un prieten comun si vezi ce iese mult succes!
dar ai grija ce fel de om e...

| pauliblis a răspuns:

Heywinking

Daca vrei poti folosi un pretext de genu:

Hey happy
Salut!

Esti din... (liceul)?
"da"

in ce clasa?

cu cine faceti (fizica)?

Eram curioasa daca si voua v-a dat test surpriza...

Sper ca te-a ajutat cu ceva.
asta mi-a venit prin minte

Bafta