| emma10140 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! La mine in clasa e unbaiat de care ii place.Pana acum dadea semne ca ma place si toata lumea credea ca el ma place numai ca...
De martisor el a dat fetlor in plic un martisor. El avea doua tipuri de martisoare trandafiri si inimi. Mie mi-a picat un trandafir si el cand a vazut a spus,, Ce pacat ca ti-a picat asta!". Apoi un prieten de al lui ii i-a de pe banca un cadou si ii da unei colege de ale mele spunand ca e de la baiatul de care imi pace mie.Pe o foaie scria,, Pentru cea mai frumoasa fata".
Ce sa cred acum? Ajutati-ma va rog!

2 răspunsuri:
| imoneltokyohotel a răspuns:

Intreaba-l de cine ii place.E cel mai bine!

| Kl2uDyA a răspuns:

Deci in primul rand. in locc sa aii concluzii pripite arr trebuii sal intrebi pe el ce simte fata de tine. iar daca nai curajul, roaga un prieten\a care este comuna cu tine si cu el sal intrebe. mult noroc!;*