| lovem3 a întrebat:

Am nevoie de ajutor:-s
m-am indragostit lulea de un baiat de la scoala de aproximativ o luna. Eu nu il cunoasteam pana acum o luna decat din vedere (il vedeam prin scoala). Ne pregatim pentru incheierea anului in iunie si vrem sa pregatim niste dansuri si am aflat ca vine si el la repetitii de aici a inceput totullove struck. Nu am prea vorbit cu el doar ne uitam unul dupa celalalt.Problema este ca si eu si el aveam prieteni. El este cu iubita sa dar din cate am inteles nu prea tine la ea e mai mult de forma iar eu cu iubitul meu nu ne prea intelegem. De fiecare data cand mergem la repetitii se uita dupa mine si cand vede ca e prietenul langa mine nu se mai uita.Azi a fost la mine pe etaj nu stiu de ce ca nu acolo are clasa si mai era cu un coleg si 2 colege de la mine din clasa pe hol.am vorbit cu fetele iar ei doi se uitam la mine si chicoteau.la un mom el sa intins.si eu nu i-am zis buna ceva l-am cipit de abdomen si a zis buna buna si mia zambit si m-a intrebat daca m-am calmat ca stia ca ma certasem cu gagicul.Am intrat in clasa la 2 min cand sa ies el venea spre clasa mea era in dreptul usii si se uita prin calsa.de ce? vreau si eu niste sfaturi sa-l abordez cum sa-i cer nr de telefon idul ceva. Voi ce credeti ar fi macar putin interesat de mine sau. mi se pare mie.asa el imi zambeste de fiecare data cand ne vedem si prin scoala si la repetitii se uita dupa mine.doar ca nu prea vorbim.:-

2 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Intreaba`l in fata daca iti da nr/id. daca ai avut tupeul sa-l ciupesti de abdomenstraight face... atunci o sa ai tupeul sa-l intrebi si de nr oh go on

| deejay_3315 a răspuns:

Cum poti sa simti ceva pentru o persoana pe care nu o cunosti. iti plac probabil fizicul si gesturile. e un crush. poate la o privire mai indeaproape are sa se schimbe totul.