| mariiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Am nevoie de ajutor va rog mult! am o relatie de doi ani si ceva si de la o vreme iubitul meu parca s-a schimbat e mai indiferent si parca nu ii pasa uneorii desii imi spune ca eu nu realizez cat ma iubeste el si ca sunt paranoica dar el nusi mai exprima asa ca inainte sentimentele avem o relatie seioasa si ne cunoastem si parintii planuim viitorul impreuna, nunta, etc...dar nu imi pot da seama ce este cu el e stresat cu munca dar nu inteleg cum sa il fac sa fie ca inainte e mai rece nu stiu,,,

3 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Poate că trece printr-o perioadă grea, vezi ce e cu el, poate îl deranjează ceva și îi e jenă să-ți spună.
Nu e normal să fie așa cu tine, mai ales că aveți 2 ani împreună.

Să vă țină.

| lex79 a răspuns:

Şi îţi răspund din nou.

A iubi nu înseamnă a ţine toată ziua pe cineva în braţe. Mai există şi alte treburi de făcut decât să-ţi spună ţie cât de mult te iubeşte.

| neutrino a răspuns:

Eu sper ca tu nu vorbesti serios ...Cum sa te gandesti la viitorul vostru comun cand deja relatia voastra este deja pe duca?