| Borza_Raluca_1998 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru fetelor.Fostul meu prieten vrea sa fim din nou impreuna dar eu nu stiu ce sa fac. Inainte aveam ce-a mai mare incredere in el dar acum nu prea mai am pentru ca l-am iertat de prea multe ori uneori ma minte uneori nu.Va rog un sfat!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca vrei sa fi mintita iar si sa ierti la infinit, impaca-te cu el daca nu lasa-l naibii ca baieti mai sunt

| xSweetAnGeLx a răspuns:

Minte`ma o data... prostul de tine
Minte`ma de 2 ori. proasta de mine

chiar vrei sa mai incerci?
o data e destul sa ierti. daca vezi ca se tot repeta. ce rost mai are?
e clar ce fel de om e. nu iti mai bate capul. nu fi naiva. nu o sa se schimbe peste noapte pentru ca iubirea ta pentru el e nu stiu cat de mare.
treci peste. esti fata mare happy nu e nevoie sa iti mai spunem noi ce sa faci. tu stii chiar bine, deci bft tongue

| Vix999 a răspuns:

Uhm...daca te minte si daca deja simti ca l-ai iertat de "prea multe" ori pentru ce iti mai pui intrebari idioate? Tu vrei langa tine pe cineva care isi bate joc de tine? Daca da, atunci impaca-te cu el. Eu de exemplu mai mult de 2 ori nu iert minciuna. O data pentru ca fie, s-a intamplat...a doua pe principiul ..hai sa ne mai dam o ultima sansa. Daca si a treia minciuna iese la iveala : PA! Next! Asa ca si tu - vezi-ti de viata ta!

| DeeaAndreea24 a răspuns:

Prin asta trec si eu. Daca ti la el mai dai o sansa, dar prima convinge-te ca tine si el la tine