| Alina_2393 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru ( mai ales al baietilor); Cum fac sa intru intr. o conversatie cu un baiat care imi place ff mult? Sau va crede ca daca il intreb : iesi afara?: sunt prea insistenta?

Răspuns Câştigător
| joeee2000 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el,dar sa nu pari disperata/insitenta dupa el, pentru ca el dupa aia zice "eeaaa lasa ca aia e moarta dupa mine" Si se crede sus, spune-i daca vrea sa iesiti pe afara ca te-ai plictisit vezi si tu--> Pari putin mai indiferenta.Bafta sper sa te fi ajutat

2 răspunsuri:
| AnNe a răspuns:

Pai mai aicia e o chestie.lasa-l un timp sti cum se zice lasa-l si te av dori mai mult. daca te place bine inteles daca nu explica-i ca sunteti doar prieteni si sa iasa afara sa discutati nu e o crima sa ai prieteni baieti smugbafta

| Radu_2790 a răspuns:

Fii atenta cum faci.IL iei deoparte ii bagi un pumn la ficat dupa care il trantesti pe jos si ii mai bagi cateva la "mufarina" dupa care daca vezi ca e inconstient poti sa ii vorbestai linistiata... daca inca mai stie pe ce planeta e ii mai bagi cateva la coastewinking