| Bulina_4880 a întrebat:

Am nevoie de niste melodii pentru revelion. Nu house. [ Nu sunt pentru mine, sunt pentru parintii mei au musafiri si au nevoie de muzica ]. Sorry pentru categorie. [ De preferabil minim 50 :d ]. Multumesc:*.

2 răspunsuri:
| Kesariona a răspuns:

Musai s-o pui pe ABBA - Happy new year. Alte idei n-am acum.

| Himera a răspuns:

1 Modern Talking Cheri Cheri Lady
2 Modern Talking you're my heart you're my soul
3 ABBA Dancing Queen
4 Boney M Daddy Cool
5 Boney M Raspuntin
Cred ca ai inteles in mare ideea, cele mai potrivite mi se par melodiile din '70- '80 care prind foarte bine la petreceri si care sunt vesele, te fac sa dansezi.happy