| ancutsa410 a întrebat:

Am nevoie de o declaratie de dragoste pentru prietenul meu.am implinit 8 luni de cand suntem impreuna ( o viata de om ce sa ziclaughing, ma rog pentru mine e ceva:X) si vreau sa-l surprind cu ceva frumos.stiu ca ar trebui sa-i spun ce simt dar daca ar fi asa ar trebui sa strig ca nebuna in gura mare "te iiubesssscccccccccccccc:X". va chem la nunta pe cei care ma ajutalaughing)

2 răspunsuri:
| pengu a răspuns:

Buna happy
pai, de ce nu incerci sa faci tu ceva original. uite iti dau ceva idei din ce am facut eu la diferite zile aniversare, pentru prietenul meu: un filmulet (din imagini facute de mine in care am scris in prima parte "te iubesc" fiecare litera in parte in diferite imprejurari - din frunze, mancare, scris cu creta pe asfalt, scris cu pixul pe mana etc. - si in a doua parte, ceea ce simteam eu pentru el si cum ma facea sa ma simt), alta data i-am trimis un ursulet-buburuza intr-o cutiuta (prin posta) cu mult confetti whistling, in alta zi am facut o poveste (era de fapt povestea noastra) si i-am "spus-o" prin mesaje (la fiecare ora cate un msj) si tot asa.
incearca sa corelezi ideile noastre cu comportamentul si personalitatea prietenului tau si poate gasesti ceva.
multa baftahappy

| Marutza a răspuns:

laughing Am ras! Pai... spune-i ca il iubesti mult si ca ai vrut sa iesi in strada sa strigi in gura mare, dar tot nu era de ajuns sa-i demonstrezi cat de mult il iubesti! big grin Dupa care urmeaza tandreturi si saruturi si apoi ii mai zici de vrei 10 ori ca il iubesti si ce iti mai vine in gand laughing! Bafta!