| cazutadepemarte a întrebat:

Am nevoie de parerea voastra daca se poate.Problema este in faza urmatoare: am cunoscut un baiat acu vreo 9 luni, neam inprietenit foarte bine, ne intelegeam super, imi povestea totul si eu lui... Dar mie a inceput sa imi placa de la el inca de la inceput. Iar acum vreo 2 saptamana am vazut ca nu are nici un rost sa continui sa sufar in mine si mam decis sa-l uit, sal evit pe cat posibil, dar acum vreo 4 seri mi-a zis ca ii place de mine, ca vrea sa iasa cu mine, ca vroia sa-mi zica de demult dar nu a avut curajustraight face. Nu e genu de baiat timid, e mai vagabotel asa, nu stiu ce sa fac, sal cred? oare minte? nu cred ca siar bate joc mai ales ca ne cunostem asa de bine... daca poate cineva sa-mi dea o parere, raman datoaresad mersi:*

Răspuns Câştigător
| pysyuctzza a răspuns:

Urmeazati inima, ascult-o pe ea, e cea mai buna prietena,big grin eu cred ca daca ai incerca sa iesi cu el nu ai pierde nimic :X

7 răspunsuri:
| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Nu e genul de baiat timid pana la fete, relatii. Iesi cu omu si trage-l usor de limba, mai arunca-i si tu o bombita ca il vrei, adopta un mod mai serios de a spune lucrurile ca sa il determini si pe el sa fie serios ca sa poti afla cam ce si-ar dori si el. Sau poti sa iei tu initiativa si sa-i spui direct ce simti pentru el, o sa-l faci sa se gandeasca la tine, implicit VOI.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa ceea ce crezi tu ca este corectwinking
baietii mai si mint, nu-i crede pe cuvant!

| EUSIATIT a răspuns:

Sigur nu ai mai mult de 15 ani poate am spus mult. vi se pare ca daca se uita un baiat la tine gata e iubire. cred ca e bine sa nu te repezi asa la prima privire. de obicei fetele asteapta sa fie invitate. dar voi mai sunteti instare sa satiti pe ei. eu am 2 baieti si mi au spus ca vopi fetele sunteti cele care vreti sex din prima seara daca se poate si multe altele. mai potolitiva ca de aceea faceti si copii la comanda ca sunteti nerabdatoare...

| CevaNormal a răspuns:

Stii ca analizezi situatia foarte bine, aici totul e posibil sa fie, el poate ca isi da seama ca il placi si face asta special, dar poate sa fie si partea buna, adica intr-adevar sa-i placa de tine, dar mai putine sanse la varianta asta, de obicei baiatul de la natura este mai insistent si mai rapid, asa ca nu stiu daca a tinut asta in el, vezi si tu numai sa fii atentawinking

| cristinela a răspuns:

EUSIATIT esti cam dur, nu generaliza, depinde in ce cercuri se invart baietii tai.

| SCUFY a răspuns:

Inima ce-ti spune, ea nu se insala niciodata.

| daii a răspuns:

EUSIATIT -nu stiu de ce, dar cand am citit postul tau mi-a venit in cap proverbul:Hotul, spune de altii ca fura.
Eu spun ca nu e adevarat ce zici tu acolo.Fii sigur ca baietii (majoritatea)isi doresc doar sa se culce cu o fata, cu cat mai repede cu atat mai bine.Asa ca nu stiu cine pe cine sare primulhappy

by daiiwinking