| cezy9693 a întrebat:

Am nevoie de pic ajutor aici deci e un baiat neam cunoscut mai bine de marti dar ne stim de mult timp de atunci tot se da la mine mie imi place de el joi a incercat sa ma sarute dar n-am putut pentru ca eram mai multi si sa tras amandoi...asta inseamna ca nu ma place? dupa aia vineri era sa merem toti la mare dar ai mei nu mau lasat sa merg decat de la 5:30 si fetele au mers de la 4 asa ca eu nu stiam ca si el a putut merge doar de la 5:30 eu am mers la mare doar dupa ce au placat prietenele mele si l-am vazut cu nisteprieteni de ai lui si cu niste fete iar fata cu care am fost eu mi-a spus ca la vazut imbratisiduse cu una dintre fetele alea eu am fost fff suparata si una dintre prietenele mele la sunat si l-a intrebat daca chiar so imbratisat cu aia el a sp ca nu-i adevarat, credeti ca fata cu care am fost eu ma mintit? azi l-am intrebat daca o sa vina la teren sa vb dar a sp ca nu poate, l-am intrebat daca vine maine la mare si a sp ca are de inmvatat, dupa aia vine fatac care a mai vb cu el si inainte si mi-a zis ca mai bine il sun si ii spun ce s-a intamplat cu adevarat, l-am sunat si mi-a zis ca vine pe teren si ca daca is acolo sa vb cand am ajuns el nu are acolo... ce credeti ma mintit? nu-i mai place de mine? ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| alina_8632 a răspuns:

Nu neaparat dar poate e mai timid sau nu se simte el in largul lui langa tine sau poate e alt motiv dar mai bine il testezi poarta-l cu indiferenta ca sa vezi ce face nu stiu eu ce fel de persoasa e el ca ti-as explica mai bine dar incearca sa ii faci asa si daca vezi ca se baga in seama cu tine si face glume sau asa e clar ce el te place ori cum si la tine e o iubire trecatoare indragosteala cum s-ar spune o sa-ti treaca azi iti place maine nu iti mai place cam asa e adolescenta asta...hee hee

4 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Te-ai gandit ca poate este cu fata cu care s-a imbratisat dar nu vrea sa recunoasca? In loc sa stai si sa-ti faci sperante mai bine treci la treaba si foloseste-ti farmecul ca sa-l agati si sa fii cu el, daca asta vrei.winking

| lilstar a răspuns:

Probabil prietena aia te-a mintit. Cel mai des esti atacat de persoanele de la care nu te asteptisad. mi s-a intamplat si mie sa am prieteni din astiasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invata sa scrii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va comportati ca 2 copii! Una e sa se dea la tine si alta sa fii cu el, deci nu sunteti impreuna, atunci? Nu vad de ce ar mintii el, poate te-a mintit prietena tawinking. Ori poate vrea doar sa se joace cu tine el.Gandeste-te bine inainte sa va mai intalniti, caci daca face la fel inseamna ca nu vrea ceva serios cu tine, adica o relatie. Da-i un timp dupa care vorbeste cu elwinking