| MeGustaaaaa a întrebat:

Am nevoie de un raspuns urgent!
Am nevoie de un program sau site in care pot face pe o poza sa nu se mai inteleaga.Am incercat pe Paint cu Spray-ul dar nu merge caci da o culoare, si mie imi trebuie sa dea aceleasi culori care este partea respectiva ca si cum as da cu spray transparent... daca stiti, stiti voi ce primiti un fundita
Si scuze de categorie dar e cea mai accesata

Răspuns Câştigător
| nicoleta01 a răspuns:

Pai downloadeaza programul de editat poze photoscape nu este complicat si o sa gasesti acolo si ceea ce cauti si multe altele. pupic

8 răspunsuri:
| xxdd a răspuns:

PhotoScape->editor->tools->mosaic

| cupcake02 a răspuns:

Photoscape... e gratis si ocupa putin.

| MeMyself a răspuns:

Incearca sa decarci PhotoScape!

| Bellatris a răspuns:

Cum Photoshop-ul este cam greu si limitat iti recomand Photoscape, download de aici :

http://download.cnet.com/......03122.html

Cum se face: Editeaza-> Alegi poza -> Tools -> Pixelare -> Iti alegi piexelare slab/mediu/puternic sau givrare ( vei vedea tu efectele)
In caz ca nu iti place si vrei sa refaci poza apesi pe Dezex.

Alta metoda ar fi Editeaza -> Alegi poza -> Filtre -> Cristalizare.

| MeGustaaaaa explică:

Toti mi-ati fost de ajutor si nu stiu ce raspuns sa aleg castigator.Dar findca nicoleta a raspuns prima...ea il primestesad

| Ana0545 a răspuns:

PhotoScape happy

| looovee a răspuns:

Intra pe www.picnik.com cred ca te vei descurca.

| BuBu_3354 a răspuns:

Incearca cu photoscape, acolo jos iti va scrie mozaic si dai acolo si acoperi.