| ♥Băăăăăă♥ a întrebat:

Am nevoie urgent de cateva detalii despre scoala de acum 100 de ani puppy dog eyes: fundita pentru cele mai multeee[da stiu nu am ales bine categoria dar vreau repede raspunsuri]

2 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Singura diferenta este, ca atunci copii invatau si acum nu. Vrei sa-ti citim noi Amintirile din copilarie, sau crezi ca e vreunul printre noi mai mare de 100 de ani?

| Crisu_7532 a răspuns:

Gigiro a dat un raspuns foarte pertinent. Daca vrei repede raspunsuri, ce-ar fi sa-ti rezolvi singura tema? in felul asta poate vei observa cu ochisorii tai niste diferente majore intre scoala de acum (nu acum!) si scoala de acum 100 de ani.