| Roz_Botikutz_1981 a întrebat:

Am nevoie urgent de niste mesaje pentru el in care sa ii zic ca vreau sa fie apropiat de mine, sa ne sarutam fiindca suntem de3 luni impreuna si ca ar fi cazul sa trecem la urmatorul pas,ca vreau sa ii pese mai mult de mine, sa imi arate ca ma iubeste...
dau FUNDA mare

Răspuns Câştigător
| LastKisss a răspuns:

Iubitule trebuie sa iti spun ceva asa ca te rog sa fii atent si sa te gandesti la problema. tu esti cam rece cu mine. au trecut trei luni de cand suntem impreuna, eu sunt de parere ca ar trebui sa trecem la urmatorul pas, simt nevoia sa te am mai aproape, iar tu esti rece, asa te simt, te rog sa fii mai atent cu mine. mie imi place de tine mult, tin la tine, insa vreau sa simt acelasi lucru si din partea ta

1 răspuns:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Si daca ramane dezamagit? mai bine dupa casatorie