| PoiisoonPinkPiiP a întrebat:

Am nevoie urgent de sfaturi! Sunt impreuna cu un baiat de 2 luni jumate.El este o fire rebela care a avut o gramada de iubite, una mai frumoasa ca cealalta, si cand cineva imi spune de fostele ei iubite ma rusinez si ma simt prost avand in vedere ca noi nu am avut nici primul sarut.Inainte sa fim impreuna a incercat sa ma saruta iar eu am reactionat prost, si a raspandit zvonuri cum ca nu as sti sa ma sarut, evident am negat totul si l-am mintit spunandu-i ca am fost cu un prieten de-al lui de 20 si ceva de ani iar cu el mam sarutat de multe ori si nu este adevarat.Am incercat de foarte multe ori, dar pur si simplu nu merge ma simt prost si habar nu am ce sa fac. Vreau niste sfaturi, mie teama sa nu se desparta de mine..in cateva zile vine acasa iar eu vreau sa il sarut,fara sa isi dea seama ca de fapt habar nu aveam de nimic crying nu imi spuneti ca totul vine de la sine, pentru ca nu este asa, cel putin la mine.HELP cel mai bun raspuns funda. fara site-uri si copy paste..sau linkul`ri. Povestiti-mi primul vostru sarut..ceva..va implor ma simt foarte prost

10 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

A raspandit zvonuri cum ca nu ai sti sa saruti straight face. Doamne! Si mai zici ca iti e frica de o despartire. Ce incredere mai poti tu avea in tipul ala?
Pai draga mea, de ce ai mai vrea sa ai o relatie cu un astfel de om?! Treaba ta, dar peste cateva luni o sa te plangi ca a aflat tot orasul ca ati facut sex.

| Madiitza a răspuns:

La fel mi s-a intamplat si mie cu prietenul, primul sarut l-am dat si eu tot asa dupa 2 luni. Fiind si el un tip de a avut multe prietene in trecut, una mai frumoasa ca alta cum zici tu. Insa eu i-am spus adevarul, pentru ca si-a dat seama prin incercari ca il reactionam in mod rusinos, si aplecam capul, dar primul sarut s-a bazat pe incredere, sa ma las dusa de el. avand incredere m-am lasat dusa de val si a mers totul bine.

Bafta! :*:*

| Urpaniel a răspuns:

>2 luni
>nici un sărut
Dacă era atât de rebel îşi făcea treaba până acum.

| Chambers89 a răspuns:

Am vorbit eu cu el, oricum te paraseste.

| gabysimo33 a răspuns (pentru Chambers89):

Vai ce frumos cred ca ea se simte foarte bine acum la cum a primit vestea cea noua! fraiere!

| PoiisoonPinkPiiP explică (pentru Chambers89):

Du-te la somn.Ca nu aveam nevoie de raspunsul tau!

| gabysimo33 a răspuns:

Pai fa asa cum te-ai gandit cand vine acasa sarutal fara nici un cuvant mie mi se pare romanticbig grin

| PoiisoonPinkPiiP explică (pentru gabysimo33):

Si daca va iesi prost?

| PoiisoonPinkPiiP explică (pentru gabysimo33):

Chestia e ca nu mam gandit..doamne..e chiar asa de greu sa ma intelegeti si pe mine putin? Ma simt super aiurea.

| gabysimo33 a răspuns (pentru PoiisoonPinkPiiP):

Te inteleg da nu prea are cum sa iasa prost ...bine... doar daca se fereste da ai putea sa il iei in brate si apoi sa il saruti eu asa as facebig grin