| Xtreeem a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor-m-am pus in seara asta cu cineva si bine inteles maine urmeaza un sarut dar este primul meu sarut niste sfaturi plss! NU FITI RAUTACIOSI crying dau FUNDA; X

10 răspunsuri:
| AlinaAndreea21 a răspuns:

Lasa totul sa vina de la sine! Primul meu sarut, acum multi ani, a fost pe neasteptate, fara niciun fel de pregatire, va fi totul bine, doar lasa-te in voia valului.

| syd a răspuns:

De unde stii ca maine urmeaza un sarut? Agitate mai sunteti :\

| Xtreeem explică (pentru syd):

Il cunosc indeajuns incat sa stiu ca datonguehappy

| shadow222 a răspuns:

Ai grija sa ai gura proaspata sa nu fie mirositoare cumva, si restul va fi din instinct succes

| AngeloDragoiecelmaitare a răspuns:

Dai un sarut cu limba si niste palme ca palmele se dau din dragoste

| Xtreeem explică (pentru AngeloDragoiecelmaitare):

rolling on the floor)))))buna asta verry funnylaughing

| AngeloDragoiecelmaitare a răspuns (pentru Xtreeem):

Vrei sa fim prieteni si multumesc

| Mussete a răspuns:

Buna! Primul meu sarut a fost ceva repezit, ceva caruia nu i-am dat atat importanta, chiar daca pe respectivul il placeam. Nu stiu ce sa-ti spun. Pentru mine fiecare sarut e diferit. Un sarut trebuie sa te faca sa vibrezi, sa-ti bata inima neincetat si nu tine de faza cu: stiu sau nu sa sarut. Un sarut nu e doar un contact fizic si atat. Trebuie sa simti acel sarut, sa-ti sarute in acelasi timp si sufletul. O sa vezi si tu cum e.Nu e obligatoriu sa ai un french de prima data.

| Stefana666 a răspuns:

Stai calma, nu trebuie sa iti fie frica.Este ceva absolut normal si de-a dreptul romantic. Sa nu citesti tot felul de porcarii de pe net. Fiecare saruta intr-un mod diferit, totul vine de la sine. Mult succes :*