| Winstern a întrebat:

Am niste intrebari pentru baieti :3
Voi va radeti la jos? (Penis) Eu m-am ras o singura data dar dupaceea incepu sa imi creasca prea repede...
Baieti voi cum va tine-ti penisul in boxeri/chiloti sau ce purtati? Eu nu prea port pe acasa, noaptea dorm fara ma simt mult mai bine! big grin
Voi cati cm aveti la penis? eu am 14-15 cred e destul de bine nu?
Intreabarile sunt serioase!
Nu ma luati in ras. Sunt doar niste intrebari
Multumesc pentru raspunsuri
Fundita!

Răspuns Câştigător
| Green66 a răspuns:

Dar întrebările tale nu sunt inutile?
P.S. penisul meu are 112 cm și il țin în debara.

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E ceva normal sa creasca mai repede, boxeri, sincer nu am metru acasa

| peperonies a răspuns:

Eu tin tu tii el tine noi tinem voi TINETI ei tin.

mai putin penis mai multa romana.

Răspuns utilizator avertizat
| Green66 a răspuns (pentru Winstern):

Dar întrebările tale nu sunt inutile?
P.S. penisul meu are 112 cm și il țin în debara.

Răspuns utilizator avertizat
| ȘefuLaValută a răspuns:

Cam 18.8- 19.

| CheshireDeadCat a răspuns:

Nu ştiu de ce mi-a plăcut întrebarea ta, aşa că, chiar dacă sunt domnişoară, o să-ţi răspund.
Din tipii pe care-i ştiu, mulţi nu poartă chiloţi în casă şi uneori nu-i poartă nici sub şorturi. Când li se scoală sunt nevoiţi să şi-l aranjeze ca să nu se dea de gol. În privinţa rasului, îmi pare urât când băieţii o au rasă. Cred că e importantă doar igiena strictă în zonă.
Iar la centimetri nu am atras atenţia niciodată. E o chestie tare neimportantă.
Pace acolo!

Răspuns utilizator avertizat
| catalin1356742 a răspuns:

Da yoo ma epilez cel puțin o data pe săptămână la penis nici yoo nu prea port chiloți si lungimea am 17 cm

Răspuns utilizator avertizat