| alex117 a întrebat:

Am o colega cu care discut des ne batem(in joaca in pauza) o ajut (ne ajutam) la copiat big grinwhistling si sunt alaturi de ea dar ea place pe altul care isi bate joc de ea (nu mereu) cu care a fost si o jigneste. ea inca ii place de el si mie imi place mult de ea am incercat sa-mi zic ca nu e sfarsitul lumii ma isunt fete so-o las ca nu merita chinuiala dar mereu ma gandesc la ea si noaptea pana adorm (cam juma de ora ) o mai si visez laughing

i-am zis o data dar a zis nu insa a fost o scuza ca a fost varmeu si a intrebat el la vrajeala(nu stie ca imi place de ea) ...mentionez ca era pe messenger deci poate n-a fostr direct sau alta fapta ciudata este ca a raspuns "nu normal" si ma gandesc ca ori era mama ei in camera ori chiar nu vrea. Ce sa fac va rog din suflet...

Răspuns Câştigător
| Blondamea a răspuns:

In primul rand las-o pentru ca daca ala e asa cum e las-o sa vada cine e el cu adevarat si daca o placi spune-i altfel poate ca ea nu av stii niciodata adevarul iar uh nu vei stii daca ea a spus nu pentru ac era maicasa sau pentru ca asta e adevarul