| anonim_4396 a întrebat:

Am o colega in clasa de care imi place. Vorbesc cu ea la scoala, pe mess dar cum sa ii zic c-o plac? Ea nu creca ma place.Suntem clasa a 8-a

4 răspunsuri:
| belltech a răspuns:

O intrebi pe mess, nu mai pierde vremea. cel mai rau caz iti zice ca nu si treci la urmatoarea

| St!L a răspuns:

Daca nu o intrebi cat mai repede ea o sa creada ca sunteti doar prieteni si o sa caute pe cineva si dupa aceea o sa-ti para rau pentru ca nu ai intrebat-o...

| corina 898 a răspuns:

Pey ce sa zic e foarte simplu te duci si ii spui ca iti place de ea... daca esti mai timid ii trimiti un biletel ca tot sunteti in clasa. a 8-a sau le intrebi pe prietenele ei poate stiu daca ea te place ...in orice caz nu mai sta pe ganduri, pentru ca in viata nu ai ce ar trebui sa ai, ai doar ce ai curajul sa-ti iei! Bafta multa!

| Natassha a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, la telefon nu vorbiti?