| pspspsps a întrebat:

Am o colega la care un baiat (tot coleg) se tot uita la ea si incearca sa o faca sa rada cand il vede pe colegul de banca ca o amuza. dar eu se preface ca nu l-a vazut. ei ii place si de el da si de colegul ei de banca dupa care este obsedata. Doua intrebari: credeti ca primul baiat de care v-am vorbit o place?( se cam intristeaza cand se stramba si vede ca nu se uita la el). si pe care dintre ei sa-l aleaga?

1 răspuns:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Estet extrem de simplu.Ea stie ce simte pentru ambii. Este posibil sa placa un baiat iar el sa nu o placa si invers, baiatul care nu il place sa fie indragostit de ea.Foarte important este ca ambii sa simta la fel. Daca e doar dintr-o singura parte, relatia nu va rezista si nu are rost sa se complice doar de dragul unei relatii.