| Narkys a întrebat:

Am o curiozitate pe cati dintre voi va intereseaza discutiile despre dragoste indiferent de ce gen ar fi acestea? Si ce subiect al acestor discutii preferati?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine, e interesant sa afli parerile altora.
Cum privesc altii happy.

| CoquineNoire a răspuns:

Daca tu esti ala din poza, nu ma bag, dragule.

| Narkys explică:

In cazul in care domnisoara Blabla nu a inteles subiectul curiozitatii mele il explic in cateva cuvinte :
Accentuez Pe cine intereseaza acest gen de discutii nu cine ar vrea sa discute cu mine despre big grin

greece12
| greece12 a răspuns:

Daca te uiti la abundenta intrebarilor si raspunsurilor de la sectiunea asta,vei realiza ca toata lumea e teribil de interesata,de fapt.
Daca,insa,deschizi o discutie despre dragoste ca subiect,vei vedea ca cei mai multi o refuza,nu prea au ce raspunde,parerile vor fi putine si spuse cu nesiguranta si teama.
In schimb,nelamuririle si problemele in dragoste,incita tot omul,toti isi dau cu parerea,propun solutii,se angajeaza in dispute.
Este clar,deci, ca indifernt daca teoria o stiu sau nu, la practica nu va lipsi nimeni...