| Greur a întrebat:

Am o fata de care imi place dar nu stiu cum sa o abordez.stie cineva? Dau fundau.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fundau? ce este aceea?

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a afla in mod sigur despre ce este vorba, lasa rusinea de o parte si abordeaz-o in mod direct punandu-i si intreabarea la fel de direct, fara ocolisuri si anume daca ea simte sau are sentimente de atractie fata de persoana ta si daca exista asa ceva, de ce natura sunt acestea. Trebuie sa ai tupeu si putin curaj, deoarece o poti pune intro situatie destul de jenanta de a o incurca sau dinpotriva de a o... incuraja. Succes!

| WaterDrop a răspuns:

Ai putea sa te duci la ea cu o floare, sa-i spui ca este draguta si sa o inviti la un suc.

Sau, sau, spune`i ca vrei sa o lingi ca pe o inghetata in plin soare pana se topeste in bratele tale.

As alege varianta a doua, dar tu stii cat de hotarat esti.

| h3r a răspuns:

O saluți, te bagi în seamă.

| annonim677 a răspuns:

Da te duci la ea o intrebi cat e ceasul si daca zice ca nu stie cat are, ii zici sa moara mama am eu ceasuri cate vrei tu. si uite asa o abordezi si te-ai bagat in vorba.