| Sov95 a întrebat:

Am o fata in clasa care suspectez ca ma place, iar maine iesim la 18.30, deci avem probabil timp sa iesim prin parc, asa ca voiam sa o invit pe afara, dar mai mult de-atat nu stiu ce sa fac. Are careva vreun sfat macar despre ce sa NU fac?

Răspuns Câştigător
| diana_3934 a răspuns:

Pai fi tu insuti! Adica sa nu vorbesti prea multtt si sa nu o lasi macar sa dea din cap.sa nu faci un lucru de care nu esti sigur, sa nu vb de scoala! Fi natural si normal. incearca sa aveti discutii obisnuite. si daca fata nu da nici un semn ca ar vrea sa o saruti sau alte chestii de genu' NU O FACE! Cu toate astea o sa fie ok! Bafta!

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

"O suspectez"... wow i-ai si pus diagnostic. laughing

| fender92 a răspuns:

Sa NU o superi, sa NU o faci sa se simta prost cu tine, daca iti place de ea incearca sa o saruti, vezi tu big grin ca doar esti baiat smug

FUNDITA? puppy dog eyes