| xmangaby a întrebat:

Am o fata in clasa pe nume Diana.Imi place de ea, dar nu stiu cum sa-i zic ca o plac.Si in plus nu stiu nici daca ea ma place.Suntem prieteni de la gradinita.Va rog spuneti-mi ce sa fac ca sa o curesc?

1 răspuns:
| alexmico97 a răspuns:

Pai asa de inceput incearca sa o conduci spre casa sa meri cu ia de la scoala sa vb cu ea despre diferit chesti baga si sbtil cuvinte cum ar fi ai vrea sa ai o relatie si na si dupa un timp intreab-o fa-ti curaj si spune-i nu ai nimic de pierdut big grin daca zice da ai reusit si daca spune nu atuncea poti sa nu mai stai dupa ea si sa cauti alta big grin sper ca te-am ajutat si daca vrei poti sa imi dai si o funda mersi