| Sara2 a întrebat:

Am o întârziere menstruala de 13 zile și încă nu dă nici un semn că ar veni. În acest timp am făcut 5 teste de sarcină, și toate au ieșit negative, ultimile 3 le-am făcut cu prima urina de dimineață. Oare totuși să fie sarcină?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate ai racit la ovare de ce nu mergi la ginecolog sa te consulte, faci asa aiurea teste de sarcina cand problema este altundeva?

| Violleta2022 a răspuns:

Pare a fi ciclu de tip NEREGULAT!
Vad ca si-n trecut ai postat intrebari despre cicluri care nu-ti vin la timp, caz in care trebuie sa intelegi ca acest gen de cicluri menstruale, sunt de tip NEREGULAT>

| Madaxo97 a răspuns:

De ce crezi ca ar putea fi sarcina? Când ai avut ultimul contact sexual protejat sau neprotejat?
Menstruația este neregulata de obicei sau e prima oară când îți întârzie?

| Robert2526 a răspuns:

Care sunt datele ultimelor menstruatii, dupa ce ai intrerupt anticonceptionalele? Si de ce le-ai intrerupt? iti doresti un copil?