| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare acum ciudata:
Iubita mea s-a despartit de mine ca a spus ca is un mare taran!?
dar eu is de la oras!
explicati please i want the answer now girls!
a please sa raspundeti repede ca o sun sa-mi cer scuze!

Răspuns Câştigător
| Visecolorate a răspuns:

O doamne, ce conteaza ca esti de la oras? Comportamentul conteaza. Sunt destui baieti de oras, smecherasi, care se cred buricul pamantului si nici macar nu stiu sa se comporte cu o fata. Si destui de la tara care au bun simt. Ea nu ti'a spus asa cu sensul la care te referi tu. Ti'a spus pentru comportament. Cine stie ce i'ai facut? Sau cum te'ai comportat? Si ar fi inficat sa ii ceri scuze. Chiar ar fi.

9 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Cred ca nu te-ai comportat cu ea. Adica eu as face un baiat `taran`
daca s-ar comporta urat cu mine sau nu ar avea maniere. Poate avea asteptari mari de la tinetongue Fundita?

| Klepto a răspuns:

I spy with my little a something big, green, dumb that lives under a bridge.

A troll.

Cred ca cineva a lasat comutatorul pe Troll On ca de la un timp numai trolli vezi la aceasta categorie.

Hai miscare tie.

| Ţiiţţţu a răspuns:

Tia zis asa din cauza comportamentului tau nu conta daca esti de la oras sau de la sat(tara) intelegi draga?

| ZK a răspuns:

Hai miscare

| ZK a răspuns:

V-am făcut o gluma!
Ce mai răspunsuri ATI dat!
Ha ha ha ha ha

| ZK a răspuns:

Doar nu credeati ca sunt ASA prost!

| elisarktis a răspuns:

laughing laughing pai imi cam dau seama cu numele"flacaudelaoras"de ce s-a despartit...

| silviu766 a răspuns:

Ce conteaza daca esti de la oras...
laughinglaughing?

| mamarutza12 a răspuns:

De ca tot zici hai miscare, crezi ca cei de pe TPU lucreaza pentru tine, ei raspund ca vor sa ajute