| aurelianmarius a întrebat:

Am o intrebare am mers la disco sambata trecuta cu niste prieteni. Langa masa mea erau doi colegi de liceu cu mine cu 3 fete si inca 2 tipi dar mai mari care aveau si ei o masa. Am mers sa ii salut pe colegi si una din fete se uita la mine asa nu stiu cum sa va zic frumos si zambea cand ma uitam la ea chiar si atunci cand dansam. M-am interesat sa vad cati ani are si avea 19 ani. Dupa care i-am cerut idul si nr de telefon pe care mi l-ea dat. Insa cand prietenul ei a vazut asta a venit la mine si mi-a soptit la ureche ca imi rupe picioarele daca mai vb cu ea. Eu nu ma tem de el ca chiar daca are 20 de ani nu e cine stie ce. Ce vreau eu sa va intreb de fapt e sa o sun am vreo sansa? Eu am 16 ani. Ms dau funda celor cu raspunsuri serioase.

Răspuns Câştigător
| corina10 a răspuns:

In primul rand gandeste-te ca nu merita sa intri la belele pentru o asemenea fata.ei ii place sa cochieteze cu baietii desii are iubit. asa o sa iti faca si tie daca o sa stai cu ea. sau ar mai fi o solutie: daca sar desparti de actualul ei prieten pentru tine asta inseamna ca te place dar naravul ei nu o sa se schimbe...si oricum daca se va desparti de prietenul ei sau nu tu oricum o sa ai probleme cu el daca te bagi pe ea...esa ca las-o balta ca mai sunt fete

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca vrei sa te bagi in probleme suna, si pe langa asta gandeste-te ca acea fata cu prietenul ei e interesata de tine apoi cand tu esti cu ea (sa zicem doar asa) mergi pe strada si ii lasa ID ei si numarul de telefon la alt baiat, te-ai simti naspa nu-i asa? Mai bine cauti fete singure.

| AndaWest a răspuns:

Cred ca te-a folosit doar pentru amuzament plus ca cine stie cu ce vroia ea sa-i faca in ciuda lu gagiu-sau

| marthaa a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa o suni. Daca fata ti-a dat nr.de tel inseamna ca te place nu? Nu are importanta ce spune prietenul ei.Nu este stapanul ei.Ea e singura care poate lua o decizie.Asa ca incearca. Daca te refuza asta este, macar sti ca ai incercat.Si n o sa-ti mai pui atatea intrebari.

| axaal20 a răspuns:

Mai puta, asa ceva nu se face.
singura sansa reala pe care o ai e cea a mielului de Paste.
Mai degraba ai fost folosit pentru a crea o stare de gelozie.
Cauta alta.

| GaBy*YOUr*DrEaM a răspuns:

Sincer nute cunosc da crede-ma ca sanse sunt numa gandeste-te bine poate te face sa te certi si cu ala si sa se si impace cu el mai incolo nu exista diferente intre varste numa vezi u e cam complicat fata nu mai are sc si poate vrea doar sa isi faca de cap sau sa faca misto numai la inceput tu trebuie sa vb cu ea si sa fi sigur ca ala e prietenu ei si ca ea vrea sa aiba ceva cu tine suno si vb cu ea spune-i ca vrei sa stii daca nu ii faci probleme ca vb cu tine si daca acela era prietenu ei si bagate la o intalnire daca totul merge cum vrei u crede-ma ca poate iesi relatie din asta ce daca are 19 aniwinkingbafta