| CeZaR99 a întrebat:

Am o intrebare ce sa fac mie imi place de o fata, ea a fost cu un alt baiat s-au despartit acum eu cred ca ei ii cam place de mine dar cred ca si de el si nu stiu ce sa fac sper sa ma ajutati dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Pai intai las-o sa se gandeasca k nu are cum sal il uiti asa imediat. cheamo pe afara vb cu ea si daca vezi k vb cu tine te baga in seama (ai grija sa nu s efoloseacsa de tine ) poti sa ii spui k iti place de ea. daca acceapta nu pune l suflet k la inceput o sa se mai gandeasca l el. daca nu acceapta cautai o fata cu mai putine problema.

2 răspunsuri:
| robby212 a răspuns:

Si la mine e la fel numa ca ala a plecat in Spania, sau pe unde Draq; s-o mai dus si ala, acum-i place de altu.Cu doi ani mai mare, este adevarat ca daca omori pe cineva in noaptea de haloween?

| CeZaR99 explică:

Mersi pentru sfat