| Youcomewithmeinhell a întrebat:

Am o intrebare Credeti intr-o relatie la disnata?

Răspuns Câştigător
| plasticsmile a răspuns:

Desi majoritatea spun nu depinde de fiecare situatie, de modul de intelegere intre voi doi si daca va veti vedea tongue Eu una sunt o persoana din cele putine care crede in asa ceva. Funda?

13 răspunsuri:
| andrada a răspuns:

Nu

| eurynomus a răspuns:

Cred doar daca lungimea penisului e mai mare de cat distanta (radio erevan) laughing

| Gumitzza5 a răspuns:

Dathinking depinde nujtulaughing

| mistikk a răspuns:

NU.Ochii care nu se vad se uita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.
Pentru ca exista riscul de a insela.
Pur si simplu simti nevoie de afectiune, de imbratisari, de saruturi. Si cum distanta e rece dar dragostea e mare le cauti la alt partener /partenera dar nu rupi relatia de pe net pentru ca gasesti intelegere la acea persoana si vorbe dulci.
Dar relatile pe net se stabilesc de obicei intre persoane care nu au nimic in comun, si se naste acea atractie nebuna. Aceste persoane in viata de zi cu zi nu s'ar pune impreuna pentru ca comunicarea nu ar ajunge prea sus incat sa hraneasca relatia.

| MasterGoldX a răspuns:

Nope

| Alex0795 a răspuns:

Nu prea cred... ar merge doar daca ai avea mare incredere in persoana respectiva si va iubiti cu adevarat

| theboywithdog a răspuns:

Nu cred in relatiile de la distanta.

| Nenumescovici00 a răspuns:

Aceste relatii nu exista.Nu poti sa stii cand te insala.

| Mihaela_6236 a răspuns:

Am trecut prin asta...si am crezut un timp dar dupa ceva vreme mi-am dat seama ca nu trebuia...oh go on

| silvia95 a răspuns:

Pai.rare cazuri cind o reatie merge la distanta, poate sa tina doar daca e dragoste adevarata si incredere reciproca.

| Loredana_1939 a răspuns:

Eu personal nu. dar cunosc pe cineva care are o relatie la distanta de 2 ani de zile. si le merge foarte bine. iar acum ea. se muta la el definitiv. depinde acum cum stii sa tii relatia. si nu e vb numai de tine. trebuie sa stie si persoana cealalta sa tina relatia si sa nu isi bata joc de ea. chiar daca cel pe care il cunosc eu a mai avut aici relatii din astea. sa aiba cu cine sa. intelegi tuhee hee). mie ca prietena buna a lui imi spune intotdeauna cat de dor ii e de ea si cat ii lipseste si ca abia asteapta sa o tina in brate, sa o sarute. si ca persoanele cu care iese pe aici. sunt doar asa. sa nu se plictiseasca. concluzia. trebuie doar sa crezi, sa vrei, sa te chinui putinel si o sa se poata happy

| xBichini a răspuns:

Nu da daca va mai vedeti da