| IssaFk a întrebat:

Am o intrebarebig grin
Cum pot sa-i spun unui baiat ca-l plac foarte mult? El nu prea sta prin fata blocului si nu stiu ce sa fac! Funda:X

Răspuns Câştigător
| agoodvampire a răspuns:

Am o idee geniala laughing. Pentru asta ai nevoie de un prieten/o prietena. Deci scrie mare pe o foaie ce simti tu pentru el in cele mai frumoase cuvinte, cum te-ai indragostit de el si tot ce vrei tu. Apoi, pe alta foaie scrii mare TE IUBESC. Apoi iti alegi un fundal si o pui pe prietena ta sa te filmeze in timp ce ti prima foaie in mana si o ti macar 1 minut ca sa poata citi dupa aia o arati pe cealalta cu te iubesc. Si video-ul acesta il descarci pe pc si il trimiti pe mess. Ii spui ca e un video foarte special si sa se uite cu atentie. Sper ca te-am inspirat, poti face asta daca esti putin sigura ca si el te place cat de cat pentru ca nu vrei sa te considera nebuna si ca e un baiat respectuos si ca stie sa iubeasca o fata. Oricum i-ai spune sper ca simte la fel pentru tine. Bafta si grija cu baietii! kiss

6 răspunsuri:
| Sultana_4823 a răspuns:

Il iei de manuta si ii spui. simplu si usor.

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Fa rost de numarul lui de telefon, suna-l si spune-i sa iasa in fata blocului, te intalnesti cu el, si incerci sa ii spui, poate si el simte la felbig grin

| Sokeeu a răspuns (pentru andreeeeeeeeeeeeeee):

Are minute? sa suni?

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns (pentru Sokeeu):

Nu am inteles intrebareabig grin

| AnElIkE a răspuns:

Daca toot inkerci si nu se prinde de figura ar fi cazul sa risti si sa-i zici numai daca esti si tu sigura ca el te place asa am facut si eu pup funda

| Tataru_Ionut_1991 a răspuns:

Aici depinde de tine, cum incerci sa il abordezi. Ai doua varianta
1. ii spui direct
2. poti sa il faci pe el sa isi dea seama ca il placi astfel ii castigi atentia, desigur daca si el e interesat de tine, poti face diferite gesturi: mesaje frumoase, ii esti aproape cand are nevoie, ii spui ca iti place nu stiu ce la el, trebuie sa faci ceva pentru care sa ii starnesti interesul.