| Flacără0000 a întrebat:

Am o intrebare, daca voi face sex cu un prezervativ pe penis, fata poate suge prezervativul, sau o sa îi faca ceva rau lubrifiantul de pe el?

Răspuns Câştigător
| wexceptional a răspuns:

Nu are nimic numai vezi sa nu fie expirat daca e cu arome poate isi schimba gustul nu vrea nimeni capsune stricate ma intelegi?
dar de ce ai vrea sa ii bagi balonul in gura nu e mai bine fara? te incalzeste mai bine cu buzele pe piele fara balon

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Prezervativul este bun pentru incepatoare asa penisul nu va fi zgariat de dinti pana ele invata miscarea ca la carte

| DeyCj a răspuns:

Va fi gezgustată îţi dai seama. Poţi încerca să faci sex, apoi dacă te mai ţine şi la o felaţie, speli „scula" şi o laşi să sugă cu spor. happy.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ai prezervativ pe penis, nu este indicat sa suga penisul cu acesta. In acest caz nici unul dintre voi nu va simti placerea suptului penisului.

| Sofer a răspuns:

Poate sa îți savureze dragonul și cu prezervativ pus ca nu se întâmplă nimic.

| raMLesS a răspuns:

Prezervativ supt la 16 ani... la varsta ta ma jucam cu roboti.

| Flac?r?0000 explică (pentru raMLesS):

Numarul 2004 nu este de la anul meu de nasterelaughing) am 19 ani

| raMLesS a răspuns (pentru Flac?r?0000):

Cu fata aia ai tu 19 ani? buna gluma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu prea ai de ce sa folosesti prezervativul in aceasta situatie deoarece nu se poate crea fecundatie la nivelul cavitatii bucale(gurii).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poarta prezervativul, sunt 7 boli ce pot fi transmise prin acest tip de sex oral
https://www.csid.ro/......-16834093/