| IloveJustinBieber_6148 a întrebat:

Am o intrebare dar este legata tot de justin bieber si va rog sa nu va bateti joc de el...iar.Asa deci Justin Bieber e grozav, minunat, talentat, superb, etc.Si acum intrebarea:v-a facut el ceva de va batti joc in halul asta de el? Ca eu chiar nu va inteleg.(raspunsul la intrebare dati-mi-l cu "da" sau "nu" si daca e da explicati-mi si mie ce ca poate eu sunt in urma cu noile barfe a da sistiu ca va fura toate fetele cool care au si gusturi dar ce sa-i faci asta-i viata)

Răspuns Câştigător
| coxx a răspuns:

Io. eu nu imi bat joc de el
chiar imi place muzica lui
si ai si u dreptate ce a facut el sa zica lumea asa
daca nu esti fan nu esti laughing
dar asta nu inseamna ca tr sa vb asa de el
nici eu nu sunt de acord cu asta
si cred ca nici lor nu l-ar conveni sa vb asa de idoli lor
deci...
asta ii parerea mea
funda?

15 răspunsuri:
| cOnTexT a răspuns:

Ok hai sa iti explic ceva fi atenta happy, citeste cu atentie.

Termina cu prostiile astea, tu nu sti ce e aia dragoste, ai sa aflii la momentul ala, momentan Justin, sau cum ii se spune, nici nu stie ca existi si daca ar sti tot nu i'ar pasahappy.
Nu imi fura el mie fetele "cool" daca o iei ca suntem gelosi, e doar un copil momentan.
Si inceteaza cu Justin Bieber mai ales la categoria asta, ca am sa incep sa am ceva personal cu tine, si atunci cred ca Bieber v'a fi pe locul doi la lista de mistouri pe acest site.

| darrio2007 a răspuns:

Ne-ai innebunit cu Justin Bieber asta.Il placi e problema ta.

| CristinaElena96 a răspuns:

Da,imi bat joc de el, pentru ca nu suport sa vad cum un cocalar care are putin talent, ajunge sa fiee apreciat de sute de milioane de fani.Aiurea avem atatea talente in tara noastra si tu te uiti la jb. Ma asteptam sa gandesti mai mult, da na...

| CristinaElena96 a răspuns:

Pai nu normal ca nu stie sa cante mai bine, dar macar asculta muzica de calitate si stie sa asculte muzica buna care se afla in Romania( pentru ca avem si noi talente aici) si in afara (unde de ce sa nu recunoastem sunt artisti excelentii cu o voce extraordinara. Insa cu justin bieber nu inteleg de ce are sute de milioane de fane si este atat de iubit.Sunt unii care muncesc ani pentru a ajunge ce a ajuns el peste noapte.Sa fim seriosi acum uita-te la videoclipul cu ''Baby'' ca are mai multe dislike decat likelaughing asa ca mai bine fetita(lloveJustinBiber) te intelegem cu toti pentru ca si eu exact ca tine avem fani dar fiecare are parerea luibig hug mult noroc si bafta>big grin

| leoaica_1036 a răspuns:

Ai probleme mari...

| Anonim_7591 a răspuns:

Bunahappy
oricine are dreptul la o parere daca unii au alta parere de justin bieber fata de tine n inseamna ca lor le-a facut cevatongue

Răspuns utilizator avertizat
| Sky_6013 a răspuns:

Da mi-a facut fetita draga...da nu ma apuc sa povrstesc...e un idiotlaughing

| AdamBlack a răspuns:

Soro,e o tara libera, daca vreau sa imi bat joc de el o fac
Si nu ma lua pe mine cu "va fura toate fetele cool care au si gusturi" pentru ca nu e adevarat.iti arat eu cateva fete cool ca nu il plac pe justin biberon... Si ce face el nu e muzica. pitigaiala editata in studio.voi fetele de 3(pe youtube e una care plange dupa el la 3 ani)-12-15 ani(putine) nu stiti ce e muzica...
P.s. am 14 ani.nu 20 si ceva ca sa va tin morala de aiurea

| sdasfgasgaads a răspuns:

E naspa copilu are muzica de *** si toti pusti de 11-12-13 ani is inebuniti ...si nici nu stie sa cante

| lory_8089 a răspuns:

Ne enerveaza ca tu pui mereu intrebari despre biberon ca daca tu nu puneai numai intrebari despre el nu zicea nimeni nimic

| Tasya05 a răspuns:

Eu nu imi bat joc de el! Il adorr!:X

| IloveJustinBieber_6148 explică:

Hei pentru trololololo...tu sti sa canti mai bine dar stai nu canta mi-e frica sa nu spargi vreun geam si sa dai vina pe mine

| Chiti a răspuns:

Esti obsedata fetito

| summergirl25 a răspuns:

Sunt gelosi.Ei stiu ca nu o sa ajunga niciodata acolo sus! GO JUSTIN, and make us proud we are Beliebers!(fa-ne mandri ca suntem Belieberi!)