| alynuch a întrebat:

Am o intrebarebig grine ce le plac baietilor sa minta?

Răspuns Câştigător
| mocatofa a răspuns:

Nu au alternative.

5 răspunsuri:
| tim a răspuns:

Tu ai intrebarea, eu.contraintrebarea!laughing de ce le place fetelor sa minta? si mai ales, de ce cred si ele minciuna pe care o spun?

| daddu a răspuns:

Mie mi se pare o intrebare stupida, nu mint baietii mai mult decat fetele si nici invers.Sa stii ca, cateodata minti pentru a nu ranii pe cineva drag.Vezi sa nu faci o "pasiune" din asta.

| PrettyLittleLiarsBalonDeSapun a răspuns:

Sunt de aceeasi parere cu @cryout:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat mint baietii, atata mint si fetele. Poate ai avut parte de multi baieti care te-au mintit sau ai vazut ca mint, dar asta nu inseamna ca toti sunt la fel. mie mi se pare ceva aiurea sa incepi sa minti asa doar si cred ca mai sunt multi care cred asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea ca mint pentru ca sunt frumosi si daca sunt si mai mari decat fata, mint ca sa se vada ca pot...nu te lua mereu dupa baieti, o sa-ti para rau