| Alesandro1234 a întrebat:

Am o întrebare despre însărcinare, este serioasă, "cucul" să-i spun așa, a fost spălat foarte bine și era uscat, fata a pus mâna pe el fără a avea ejaculare sau acea secreție de lichid si a dus mâna după sub chiloței sa-i aranjeze dar nu a atins zona intimă, nu s-a spălat pe mâini inainte de asta sau dacă "cucul" a avut acea preejaculare si nu a simțit-o băiatul si fata l-a atins după ce s-a întâmplat asta si a făcut ceea ce am spus mai sus, este vreo șansa sa rămână însărcinată?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Raspunsul e nu. Spermatozoizii nu traiesc oricum decat in interiorul vaginului, nu pe maini, nu in prezervativ sau in alte locuri.

| Fatamuntilor a răspuns:

Stai linistit, nu!

| VoidEternal a răspuns:

Nu.