| NagatoTenseiHD a întrebat:

Am o intrebare imi place de o fata dar ea imi zice ca ma place dar am auzit-o de doua ori ca il place pe altcineva si NU STIU ce sa mai cred. Ca se uita la mine in ore si nu mai asculta deloc de diriga va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Darcos a răspuns:

Salut!

Fetele sunt incurcatoare... Unele sunt timide, altele scurte si la obiect(Ma refer la caracter, nu fizic)...

Cred ca ii place de tine...Si ar trebui sa incerci sa faci primul pas[Nu merge, asta este, asa e viata, TRAIESTE-O!]

Oamenii(Elevii logic) baga zvonuri ca acestea ca sa fie mai populari si mai "interesanti"-Si pe mine ma intereseaza oamenii astia de dau 2 bani pe ei happy-

Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| AnNe a răspuns:

Sunt de aceeasi parere cu darcos incearca sa vorbesti cu ea, sa lupti pentru ea poate chiar erau niste zvonuri daca nu incerci vei ramane cu dezamagirea asta in suflet, in viata trebuie sa lupti sa speri si sa iubesti si nu te da batut, da? bafta:X

| diiiiiiia a răspuns:

.Poi daca si tu o placi si ea a zis ca te place de ce nu incerci sa vorbesti cu ea. Nu trebuie sa lupti pentru cineva. ca dragostea nu-i o lupta laughing. daca va placeti reciproc e totu` okey. ea poate incearca sa te faca geloasa si asa. poate nu e sigura daca i-ar fi bine intr-o presupusa relatie thinking incearca. daca nu incerci nu castigi :* multa bafta >big grin