| Antonia154 a întrebat:

Am o intrebare in special pentru toate fetele...de ce va place Justin Bieber?

Răspuns Câştigător
| Seniorithabebi a răspuns:

E frumos, e dragut, are voce, are faima :X:X

17 răspunsuri:
| alexutza222 a răspuns:

Mie nu-mi place...tongue

| BoBBy a răspuns:

Mie nu imi place !

| AngoOra a răspuns:

Nu-mi plc de justin bieber tongue
canta frumusel, dar aspectul sau fizic lasa de dorit big grin cel putin asta e parerea mea...cu toate ca mai toate fetele sunt moarte dupa acest papa lapte happytongue si nu inteleg dc!
oare doar pentru ca e faimos?!
cred... fetele din ziua de azi se uita doar la "vedete" ca sa zic asa...in timp ce ei saraci arata naspa
probabil asa nea-m obisnuit...ca orice star trebuie sa fie hot!
dar asta nu e si cazul lui justin big grin

Răspuns utilizator avertizat
| babyblue a răspuns:

Cine a zis ca-i place?laughing

| LoveAngel223 a răspuns:

Am crezut ca au disparut fanele JUStin Bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deatita

| ZapacealaAa a răspuns:

O zis cineva ca ii place de papa lapte alalaughinglaughinglaughing

| ea_5657 a răspuns:

Daaa mor dupa elllaughingun copil de 16 ani care seamana cu unu de12laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copil cu sindromul vedetei xD Am impresia ca vrea sa se dea mare si tare.Cinta binisor dar cu altceva nu ma impresioneaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bleah mai bine vomit...il detest!

| Antonia_2588 a răspuns:

Cine a zis ca ii place.straight face

Ma Rooog.oh go on.Fiecare cu gusturile lui.big grin

Mie, personal, NU imi place.happy

| DEBrown a răspuns:

Yeee! Forta Impotriva Biberonului!

| JapanLov3GothicAlice a răspuns:

Vai il urasc pe tipul ala.il vad si il impusc in cap... abia asteptlove struck

| LNK a răspuns:

Nu-mi place. Da` ce te face sa crezi ca toate de pe aici suntem in extaz cand auzim de Justin Biberon?

| CopilRasfatzat a răspuns:

Ce tii se pare asa ciudat ca unora le place justin bieber?

fiecare cu preferintele luiwinking

mie una imi plaCe jb love struck