| Youcomewithmeinhell a întrebat:

Am o intrebare la unele fete le place de romi ( nu comentati aiurea cum ar fi ca sunt sarac si chesti din astea cu sunt foarte bogat) vreau seriozitate maxima dau funda +vot va rog

14 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Nu mas uita la o cioara imputita nici sa ma impusti angry rromi boratzi trebuie impuscati si dati afara din taraangry ciori nespalateangry scarbosi imputiti negrii jegosi iackkangryangryangry

| maradi3 a răspuns:

Ooo daaa,bogatan ce esti tu! daca erai intr-atata de bogat precum zici,ai fi avut vreun consultant personal in materie de agatat,ori, in ziua de azi nu mai pai agata niste fete nici chiar cand esti bogat? Oare atat de putin conteaza banii? Incearca sa vorbesti unei fete, nu mergi in fata ei si te apuci de numarat banii(aia 200 de lei pe care-i tot numeri in ultima luna!)

| darrio2007 a răspuns:

Scrie mai corect romaneste si poate iti va raspunde vreo fata.Bafta la agatat.

| Georgy_7404 a răspuns:

Invata sa scrii sarak nu esti dar inteligenta da e sub nivelu mariirolling on the floorrolling on the floor

| Anduuu a răspuns:

Uite...fata potrivita pentru tine exista! Fiecaruia ne este destinat 1 singur suflet pereche...deci daca esti rrom fata care te va alege va trebui sa te accepte asa cum esti,sa-ti accepte etnia,religia,capriciile defectele si calitatile! Deci prin urmare Da,exisat fete care se indragostesc de rromi,si ei sunt oameni,putin mai speciali,exista rromi care fura si fac crime si rromi care muncesc, invata si ajung mari personalitati, apreciate de oameni! Succes in dragoste prietenehappy Asteapta-ti partenera.

| Andreea_8844 a răspuns:

Ti-as raspunde dar nu prea inteleg intrebare ta.

Răspuns utilizator avertizat
| Adrick a răspuns:

Vreau seriozitate maxima - pai da o intrebare serioasa. oare aceasta e intrebare.fiecare iubesti in felul sau!

| MaDuulicii a răspuns:

Si acum te dai mare ca ai bani sau ce?laughing)oh go on invata bine limba romana si dupa sa mai intri pe TPUlaughing)

| butterfly_5495 a răspuns:

Reformuleaza intrebarea; nu inteleg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate reusesti sa traduci ce ai scris.

| daniiy1999 a răspuns:

Da le place la unele fete de romi daca simt ceva pentru tine e normal

| daniiy1999 a răspuns:

Da la unele fete le place de romi daca simte ceva pentru tine iti va da un raspuns dar trebuie sa o intrebi, daca nu o intrebi tot degeaba

| andreeaeudeea a răspuns:

Daca inteleg ce ai vrea sazici, te-as ajuta!big grin:s