| litlleangel a întrebat:

Am o intrebare la voi, dragii mei daca nu sunteti de acord cu intrebarea mea, mai bine nu o luati in seama dar nu aruncati sfaturi fara sens, Am si eu o nelamurire(De fiecare data cind am relatii am o durere foarte mare de burta, in timpul actului, la inceput credeam ca de la ovare, dar acum dupa ce mi-a plesnit ovaru si am avut operatie, mi-am dat seama ca nu e de la asta.de la ce poate sa fie, si ce imi recomandati sa fac? poate e de la raceala, si nu vreau sa ma mai duc la doctor sa-mi dea iarashi medicamente, poate se poate ceva baza mai naturala

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poate ai o rana pe colul uterin sau o infectie genitala. Eu zic ca e foarte important sa mergi la ginecolog.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Tot ar fi mai bine să mergi la doctor. Mai ales dacă ai suferit o operaţie. Să nu ai complicaţii. Dacă nu eşti mulţumită de medicul care te-a tratat mergi la altul. Multă sănătate!

| bluesky a răspuns:

Numai medicul te poate ajuta si ai grija, poate e ceva mai mult, mai grav asa ca nu amana!

| anonimmmmm a răspuns:

Pai eu am fost la doctor,(i am litlleangel,)chiar de vreo 4, 5 ori, dar nu anume cu motivul asta, din alte motive(scurgeri...)si cred ca daca aveam ceva rupturi cum ziceti voi, medicul nu avea cum sa observe, tin sa precizez faptul ca niciodata nu am simtit placere.sad

| Mixed a răspuns:

Buna ...pentru inceput. Craciun fericit si multe impliniri draga mea!

Avand in vedere ca ai suferit o operatie cel mai indicat ar fi sa mergi la doctor...si sa ii ceri ceva natural...
Gandeste-te la faptul ca daca e ceva grav acum... poate mai tarziu vei avea mai mult de suferit... pui in joc viata unui viitor copil pe care ai putea sa il ai peste cativa ani! bafta! si mergi la doctor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Cel mai bine tot medicul ginecolog trebuie să te vadă, poate fi o ruptură a peretelui vaginal. Nu este de glumit cu asta.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu e nicio problema daca vrei ceva naturist. Vorbeste cu doctorul tau despre aceasta problema si expirma-ti dorinta de a lua astfel de medicamente.Insa el stie ce e bine pentru tine si nu uita sa tii cont si de sfatul lui.