| Airbus2000 a întrebat:

Am o intrebare mai kinky asa pentru fete, daca ati fi rapite de cineva. Si sa zicem ca sunteti duse undeva in buncarul lui de unde nu va gaseste nimeni.
Si tipul zice ca va adus ca sa faca sex si nu o sa afle nimeni nimic. Dar daca aveti argumente rationale sa va dea drumul va da drumul. Ce argumente aduceti?

8 răspunsuri:
| Georgiana05 a răspuns:

Nu văd nimic kinky aici.
Îi zic că am SIDA rolling on the floor și o face pe riscul lui, lmao

| Violleta2022 a răspuns:

Si unde-i intrebarea kinky?
Ca asta-i doar un scenariu patetic...

| dullcat a răspuns:

What? Tu tocmai ai intrebat de ce trebuie sa iti justifici dreptul la libertate? laughing Intrebarea asta suna a Stockholm syndrome.Serialele sau filmele cu aceasta tematica sunt cat se poate de toxice, valabile si pentru Frumoasa si bestia sau alte minuni.

| Airbus2000 explică (pentru dullcat):

In scenariul ala ma refer. Ce ai raspunde. Ce argumente ai avea sa nu fi violata de acel rapitor?

| Airbus2000 explică (pentru dullcat):

Imi place pisicuta ta, appwinking

| dullcat a răspuns (pentru Airbus2000):

Sa se duca inapoi in I-IV unde se invata despre drepturile omului.
https://lege5.ro/......onstitutia

Apoi, nu stiu daca ai vazut filme cu criminali psihopati, insa acestia nu se tin niciodata de cuvant, ba chiar isi tortureaza victimele cu iluzia libertatii.

| johnnny123 a răspuns:

Observ din întrebările tale că ești un pic cam obsedat de viol.
Sper că te rezumi doar la a pune întrebări pe tema asta și nu te gândești să pui și în practică.

| SuperSamantha a răspuns:

Il intreb din prima cat ofera daca vrea sex, daca nu sunt multumita de pret atunci am plecat. Argumentul e ca e sarac si n-a dat destul.