| ayana13 a întrebat:

Am o intrebare oarecum banala. credeti ca o iubire secreta dureaza in timp? aceea iubire care trebuie ascunsa de toti si toate.as vrea mai multe raspunsuri si fara glume de prost gust dau

Răspuns Câştigător
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Iubirea secreta categoric nu dureaza mult timp,bine,asta depinde si de persoana respectiva,dar in general,nu dureaza.
I n momentul in care iubesti pe cineva,oricat ai incerca sa tii ascuns lucrul asta,oricat l ai ocoli,exista lucruri care te dau de gol,poate neintentionat.
Si pana la urma,e bine s o arati,pentru ca altfel,vi trai mereu cu idea asta pe constiinta,,ce se intampla daca incercam macar sa i arat?,,
Adica,ai sa ai tot timpul niste ganduri din astea,care nu ti vor da pace.
Dar asa cum ti am zis,nu rezista mult,pentru ca,sunt sitautii care te dau de gol.
Si pana la urma, iubirea este, cel mai frumos sentiment!
Numai bine!

2 răspunsuri:
| վፀiፀፀ a răspuns:

Buna`! Poti fii sigura ca o iubire secreta nu o sa dureze mult. La un moment dat tu sau iubitul o sa va saturati sa va tot ascundeti dragostea si o sa vrea sa va comportati si de fata cu ceilalti la fel k in particular. Oricum nu`ti poti ascunde in totalitate gesturile de admiratie fata de respectivul cand esti in preajma celorlalti. Oricum nu o sa tina deci.mai bine fii pregatita pentru momentul in care va veti despartii...sau mai bine puneti punct secretului si aratativa dragostea oriunde ati fibatting eyelashes

| doc69 a răspuns:

Buna in primul rand nu inteleg daca e secreta doar pentru ntine sau este secretul vostru? nu exista un timp dat pentru durata unei iubiri cum n u exista timp mdat pentru noi... exista atata timp cat este ocrotita si crescuta impreuna.stim cand ne nastem si atat in rest totul merge clipa de clipa.o zi buna sa ai.si nu iti ascunzi iubirea dar niic nu trebuie sa demonstrezi tuturor ca iubesti oricum se vede in ochi in gesturi