| Lore14JB a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti. Cum va comportati cu o fata atunci cand sunteti indragostit de ea? Dau funda happy...

Răspuns Câştigător
| blabla5532 a răspuns:

Rad tot timpul cu ea, nu o scap din ochi nici pentru o secunda, sunt atent la orice gest, am grija sa nu se simta incomoda in nici un fel, flori, filme, discutii lungi la telefon, etc.

| Captive a răspuns (pentru blabla5532):

Daca chiar te comporti asa ...Ai fi iubitul perfect al unei fete! tongue

6 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Anormal!

| Bubuuuu a răspuns:

La naiba. ce raspunsuri dragute au dat baietiibatting eyelashes. Pacat ca nu toti sunt asa straight face

| uNNe a răspuns:

Sincer sunt timid, cu ea insa cu cei din jur am mai mult TPU si fac "misto " de iei happy

| 7uP112 a răspuns:

Incerc sa ma comport cat mai bine posibil si pe moment fara a fi ceva planificat si incerc sa evit contactul vizual ca mi se imoaie picoarele laughing))

| SemnuIntrebarii a răspuns:

Frumos