| heinekeen94 a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti mai mult....Baieti...ce cadou ati vrea sa primiti de la prietena voastra pentru implinirea a 2 ani de relatie? Tineti cont ca locuim impreuna happy va multumesc anticipat pentru raspunsuri happy

Răspuns Câştigător
| DouăPuncteParanteză a răspuns:

Un ceas frumos dar nu digital mai frumos ar fi sa ii comanzi unu de la avon unu cu vreo 50 60 de lei eu asa am primit de la prietena mea da nu mi-a zis cat a costat dar cam atat face.

5 răspunsuri:
| cristinel87 a răspuns:

Sa se intample ceva nou in momentul cand o sa fim doar noi doi in pat...

| draky90 a răspuns:

Sau va puteti juca Battlefiled 3 laughing

Glumesc,evident,stiu ca-i enorm de greu,am patit-o de N.ori, degeaba cauti pe net, deoarece in final, vei face ceea ce simti si crezi ca este mai bine pentru ea, parerea mea happy, cheers!

| TraXe a răspuns:

Sexxxxxxxxxxx

| Walle1996 a răspuns:

Pai poti cumpara o sticla de vin, ceva "de rontait" si apoi ii oferi prietenului tau o noapte de neuitat..bafta!

| AdelinA001 a răspuns:

Aoleuuu...ce demodati sunteti laughing uite ce am auzit eu de la un cuplu:

ea l-a trimis pe el de acasa sa faca niste cumparaturi si a aranjat baia, cu lumanari, a umplut cada cu apa si spuma si petale de trandafir. + o sticla de sampanie langa. Pe hol, la intrare a pus lumanari care duceau spre baie. happy asa ca o alee big grin si apoi dupa baie, dupa ce s-au incretit bine s-au dus in dormitor si nu mai spun mai incolo laughing cadoul asta e mai mult pentru fete, dar merge si la baieti :d daca tu crezi ca nu este adecvat i-ai putea lua ceva mai simbolic, nu un sistem, nu un ceas. Poti merge la un magazin sa inscriptionezi o poza cu voi doi pe un tricou de-al lui sau pe o cana sau pe perna. Dar daca faci asta, faci 2 cani si 2 pernewinking. Mai poti cumpara o sticla de vin din anul nasterii lui pentru o cina romantica sau un tort frumusel big grin
Succes! Si la multi ani! :*