| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti: Va place atat de mult sa le lasati semne fetelor pe gat muscandu'le?laughing)
Si voi fetelor... ce faceti cand v'ati ales cu un semn neplacut pe >gat?:
Mie mi se pare deplasat gestul...de parca v'ati marca teritoriullaughing.

Răspuns Câştigător
| unknow a răspuns:

Mie`mi place sa las eu semne baietzilor pe gatsmug in schimb nu`mi place sa ma atinga nimeni, poate un sarut,,,,,laughing

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu am la cine sa las urme asa ca pe mine ma poti considera omul singuratic.

| Deeiutss a răspuns:

Nu vreau sa ma muste co sa devin vampirr I don't want to see

| JsTX000 a răspuns:

De unde sunt eu fetele le lasa semne pe gat baietilor laughing

| volgian a răspuns:

Eu nu i-am lasat semn. Am o colega care tot vine cu semne de la prietenusu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lafel ca Iceman-.-.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai... voiam sa stiu din punctul vostru de vedere, al baietilor, e atat de placut sa lasi un semn unei fete pe gat?waiting

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi dai idei laughing)hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tot nu mi-a raspuns niciun baiat la intrebarestraight face

| MissHeroineRawr a răspuns:

Asta daca nu simti nimic cand te musca cineva de gat sau cand musti pe cineva de gatlaughing