| IRI_5028 a întrebat:

Am o intrebare pentru doamne si domnisoare (daca n-au ce face, si gayii pot raspunre) : Care ziceti voi ca-i lungimea perfecta a unui penis?

9 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Aia care ne face fericite. Daca ne rupe splina nu inseamna ca am ajuns si pe culmile inalte. Fiecare dupa posibilitati. laughing

| adi4ever a răspuns:

1-2 kilometri

| noname_1116 a răspuns:

Pai 12 ar fi perfect 15 ar fi mai mult ca perfect laughing)

| kennyisdead a răspuns:

Deja 2 kilometri e exagerant...
e acolo asalaughing

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lungimea perfectă a penisului este egală cu cea a vaginului.
În rest numai iluzii.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

17 cm. mai conteaza si ce stii sa faci cu ea...

| VodkaCoca a răspuns:

Stii e si vb aia " Degeaba e mare daca e bleaga, mai bine mai mica si mai jucausa".
Deci nu conteaza cat e de mare, conteaza ce stie sa faca cu ea big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De lunga nu e o problema ca e prea groasa, de scurta sa nu fie prea subtire.

| lostcontrol12 a răspuns:

Mai bine mai mica si mai jucausa decat mare si degeaba.eu zic ca marimea perfecta pentru un penis este intre 17-20 de cm. avand in vedere ca "punctul G" este la 4 cm de la intrarea in vagin.:*