| Anablondyi a întrebat:

AM o intrebare : peste o saptamana ma voi tunde in felul acesta http://www.google.ro/......tp?/imgres dar problema mea este ca am avut mai demult breton pe o parte si acum e destul de mic parul in zona aceea. ajunge pana pe la nas, credeti ca pot sa-mi fac aceasta freza daca am bretonul asa mic? ce pot sa fac cu el?

3 răspunsuri:
| ElenaGeorgi a răspuns:

Eu personal nu cred ca va arata foarte bine cu bretonul scurt. eventual ai putea sa mai astepti sa iti creasca bretonul suficient pentru aceasta coafura sau sa iti alegi alt gen de frizura care sa ti se potriveasca! :*

| ElenaGeorgi a răspuns:

Fundabig grin?

| unknow a răspuns:

Daca o luam logik, freza pe care o vrei tu, are bretonul mic, deasupra nasului;) daca ai restul parului[cel dihn spate] destul de lung sau la fel de lung ca cel din poza,.nu ai probleme o sa iasa perfect!
Probabil ca raluka, a inteles ca ai tot parul egal, lung pana la nas:-?
nu vad problema,...o sa iasa! :*
te pwwwp:* papa!