| ioana_5828 a întrebat:

Am o intrebare plsss... am facut un test de sarcna. prima linie e chiar pronuntata iau a doua abia ca se vede putin... oare ce raspuns e? crying

Răspuns Câştigător
| ŦєтiţaŦăяăNuмє a răspuns:

Sorry dar se pare ca esti insarcinatastraight face.
Daca apare orice alta linie inseamna ca estiwinking
Dar mai fa 1 ca de la alta firma ca oate nu e bun.
Si eu am patit asa luna trecuta...
mi-an cumparat 2 teste amand2 fiind pozitive...
Si dupa 2 saptamani mi-a venti menstruatiastraight face
Asha ca nu is chiar asa de sigure testele asteaoh go on.
Mai bine fa un control la ginecologtongue. Daca ai peste 18 ani poti merge si fara acordul mamei taletongue

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Uita-te pe instructiunile care vin pe ambalaj.

| forever4you a răspuns:

Esti insarcinata:-s dar sfatul meu este sa nu te alarmezi, mai fa-ti unulwinking

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi daca o vezi pi a doua este pozitiv sigur!

| elenac a răspuns:

Asteapta cateva zile 2-3 si mai incearca o data, de preferat dimineata cand te scoli fara sa mananci sau sa bei ceva

| Mihai5656 a răspuns:

Inseamna ca esti insarcinata.

| mimimaria a răspuns:

Parerea mea este sa mai faci unul pentru siguranta.Si mie mi s-a intamplat asa ceva si nu erem insarcinata.pup

| ioana_5828 explică:

Da am 20 ani.acum o sa ma duc sa cumpar altul.de la alta firmasad off. multumesc:*