| ceEstesexul a întrebat:

.. poti sa te dezvirginezi masturbandute? sau se poate ca ata sa se rupa stiu eu de la sine cumva? intreb pentru ca pielita de pe penis se decolateaza (sau cum se spune) adica este dupa capul penisului cand este in erectie. asta inseamna ca mi s-a rupt ata sau nu?

3 răspunsuri:
| seby_1107 a răspuns:

Daca te-ai masturbat da

| BRG a răspuns:

Nu se rupe asa usor.

| Raul1510 a răspuns:

rolling on the floor creca tu nu stii care e ata penisului rolling on the floor daca ti s-a rupt ata nu se mai vede. si penisul se decaloteaza mai usor. ce is ba cu intrebarile astea tampite? nu au nici o logica. cum sa nu stii daca ti s-a rupt ata penisului sau nu? mai e acolo?rolling on the floor inseamna ca nu s-a rupt nimic. asa prost esti?